Готуємо дітей до життя у сучасному світі
MONOMAX
натисніть
Барабаш Богдан
Я батько 5 дітей і чудово розумію важливість якісного навчання – це фундамент всього життя людини. Ще я броварчанин і вважаю, що ми не повинні їздити по якісну освіту до столиці – найкраща школа має бути поруч, у зручному місці біля мальовничого лісу. Більше того, її має бути видно з вікон наших будинків.

Тож ми почали будівництво школи нашої і вашої мрії - власна будівля спроєктована спеціально під школу з унікальною начинкою, як в будівництві, так і в навчанні.

Вже багато років я підприємець і наша компанія-виробник чаю та кави «Мономах» давно підтримує спорт в Броварах. Тому моїм особливим бажанням було інтегрувати в нашу школу великий сучасний спортзал, де не тільки школярі, а й юні броварські спортсмени зможуть займатися в якісних умовах і приносити перемоги нашому місту.

Ми повинні мати можливість гордитись нашим містом, нашими дітками та їх освітніми, спортивними і життєвими перемогами!
Засновник школи
Барабаш Богдан
Засновник школи

Наші плани
Запуск франшизи по Україні школи Monomax
Запуск середньої школи
Запуск початкової школи
Запуск preschool (4-6 років)
Наші плани
Запуск франшизи по Україні школи Monomax
Запуск середньої школи
Запуск початкової школи
Запуск preschool (4-6 років)
У найкращій приватній школі Броварів буде:
Авторський проєкт. З використанням сучасних, екологічних та високоякісних матеріалів, що відповідають найвищим стандартам, адже там вчитимуться наші діти!
З нуля спроєктована будівля
Великий спортзал
Вам теж смакує перемогами? У нашому великому критому спортзалі на 800 кв.м., що виконаний за нормами ФБУ з трибунами, душовими та роздягальнями, кожен наш школяр та професійний спортсмен вже скоро буде формувати здорове тіло та характер переможця.
Планетарій на даху школи
Унікальна родзинка нашої школи. В форматі присутності ваші дітки будуть вивчати не тільки зірки, планети та сонячну систему, а і поринуть в глибини океанів та мальовничі красоти флори та фауни нашої планети Земля.
Смачне шкільне кафе
Наш Макс запрошує всіх в шкільне кафе, де ми самі будемо готувати діткам найсмачнішу та найкориснішу їжу на будь який смак. Ніяких напівфабрикатів та вчорашніх круасанів - все тільки своє та прямо з печі.

Цілих 3000 кв.м. освітнього простору з великими коридорами, просторими світлими класами, ігровими зонами, обсерваторією та великою актовою залою в руках найкрутіших спеціалістів вже скоро можуть стати школою, в яку ваша дитина захоче йти щоранку!
Школа мрії
Любі, Мона підготувала для вас супер методичку
Скачуй і будь накрутішою матусею та татусем! Тисни на мессенджер
методичка для батьків
Хочу методичку
Любі, Мона підготувала для вас супер методичку
Скачуй і будь накрутішою матусею та татусем! Тисни на мессенджер
методичка для батьків
Хочу методичку
Найкраща приватна школа Броварів
Вчені дослідили, що 76% свого дитинства людина проводить у школі! Ви обираєте не просто школу - ви обираєте другий дім для своїх дітей!
© 2021. Monomax.