м. Бровари
вул. Чубинського, 19
пн-пт с 8:00 до 19:00
+38 (093) 383-83-70
+38 (096) 151-28-69
+38 (095) 576-99-15
Monomax school
найкраща ПРИВАТНА ШКОЛА БРОВАРІВ,
БО...
ЗАПИСАТИСЬ
Великий спортзал
У нашому великому спортзалі на 800 кв.м, що виконаний за стандартами ФБУ, з трибунами, душовими та роздягальнями кожен школяр розвиває фізичні навички, формує здорове ставлення спорту, а також характер переможця.
Смачне та корисне Max Cafe
Макс запрошує у шкільне кафе, де наші кухарі на професійному обладнанні готують дітям найсмачнішу та найкориснішу їжу на будь-який смак. Зокрема, безлактозне та безглютенове меню. А батькам ми пропонуємо смаколики до вранішньої кави або чаю.

Жодних напівфабрикатів - все тільки своє та прямо з печі.
Планетарій на даху
Це унікальна родзинка школи. Маленькі мрійники в планетарії не просто здійснюватимуть свої перші космічні мандрівки, а у форматі присутності вивчатимуть планети, зірки, галактики, поринуть у глибини океанів, подорожуватимуть углиб землі та познайомляться з флорою й фауною нашої планети.
Open Air лекторій
Обладнаний амфітеатр під відкритим небом дозволяє нам в теплі пори року проводити багато занять на свіжому повітрі. Це простір для уроків, лекторіуму батьків, виступів та дозвілля.
Сущасна освітня территорія
Великий спортзал
Планетарій на даху
Open Air лекторій
Смачне та корисне Max Cafe
Поєднання найкращих методик
Стратегічно та логічно, опановуючи інтелектуальний спорт і водночас цікаву гру на уроках шахів.
Мислять
Діти в Monomax school...
Розвивають уяву, при цьому вчаться запам'ятовувати та прокачуючи пам'ять на заняттях з Ейдетики.
Фантазують
Навчаються з задоволенням
У професійних спортивних секціях прямо в школі - футбол, баскетбол, танці, гімнастика, ушу та багато іншого.
Тренуються
У форматі присутності та подорожують між зірками та галактиками, заглиблюються у води океанів у обсерваторії та планетарії та на даху школи.
Досліджуть
Швидше швидкого в голові десятки та мільярди однаково легко, завдяки розвитку концентрації та уяви на Ментальній арифметиці
Рахують
Виключно здоровою їжею в Max Cafe. Різноманітні, корисні та смачні страви, які готують на шкільній професійній кухні наші кухарі з турботою та любов'ю.
Смакують
Кейс-технології
Англійська
Спрямовано на розвиток індивідуальних особливостей кожного учня, який знає свої можливості і готовий їх розвивати.
Розвивальне
навчання
Учні Monomax сміливо розмовляють та сприймають англійську на слух, оскільки під час навчання та дозвілля вони регулярно її чують та спілкуються.
Інтегрована + native English
Учні отримують знання під час досліджень та спостережень на уроках. Знання з предметів стають власним відкриттям для дітей.
Діяльнісний
підхід
Сучасна методика, орієнтована на прищеплення дитині культури "зроби сам своїми руками"
Мейкерство
Інтелект
України
Теорія рішення винахідницьких задач - сучасна ефективна методика, спрямована навчити дитину генерувати власні унікальні нові ідеї та вирішувати нестандартні та нетипові завдання в повсякденному житті.
ТРВЗ
STEAM
Поєднання в кожному предметі Science (Науки), Technology (Технологій), Reading+Writing (читання та грамотного письма) Engineering (мислення винахідника), Arts (мистецтва), та Mathematics (поглибленої математики).
Росток
Свіжим повітрям. Для цього створені всі умови - своя територія поруч з лісом, лекторій під відкритим небом і зелена зона на даху. Ми передбачили цікавезні Open air уроки та виходи в ліс.
Дихають
Передбачає включення учня в активну пізнавальну діяльність, спостереження, досліди, пошук нових знань, власні відкриття. Навчання будується від абстрактного до конкретного, від загального — до часткового.
Підхід передбачає інтеграцію навчальних дисциплін, завдання на розвиток логіки, критичного мислення, довільної пам'яті, просторового сприйняття. Враховує вікові особливості учнів для збереження та примноження інтересу до навчання.
Навчання проводиться комплексно по окремим темам, які інтегровані з різними предметами та активностями поза уроками та школи.
І не тільки задачки. Під час занять, дозвілля, активностей та ігор наставники підтримують та мотивують дітей до самостійного вибору, вчать критичному мисленню та аналізу.
Вирішують
Себе та оточуючих, розвиваючі навички емоційного інтелекту як в щоденних заняттях та активностях, так і на окремому курсі EQ skills.
Відчувають
Завдяки урокам театру, сучасного мистецтва та музики. Розвивають впевненість у самопрезентації своїх ідей і переконань
Розкриваються
Та вчаться працювати в команді, взаємодіють, виявляють свої лідерські навики, підтримують та співпрацюють.
Дружать
Бавляться, гуляють, грають в командні ігри, займаються Wellness sport, гімнастикою, хореографією та ушу.
Рухаються
Вам не потрібно гаяти час на дорогу і водити вашу дитину на додаткові заняття.

Поки ви займаєтесь своїми справами, ваша дитина в цей час отримує знання, прокачує мислення, емоційний інтелект, фізичний розвиток, творчість та креативність. Все в одному місці!
Цікаве шкільне життя
Розклад
Студії
Спортивні секції
Smart Max
Space MaX
Події
Open Air заняття
Баскетбол
БК Monomax-Mobi - це чудова можливість для дитини грати в баскетбол з професійними тренерами, у дружній командній атмосфері та в комфортному залі за стандартами ФБУ.

Для дітей 6 - 16 років
Футбол
Тренувальний процес футбольної команди побудований на роботі з м'ячем. Так діти максимально швидко опановують футбольну техніку. За європейською практикою до 11 років хлопці й дівчата тренуються та грають у загальних групах.

Для дітей 4 - 6 років
Художня гімнастика
Грація, самоконтроль та наполеглива робота на тренуваннях з гімнастики.
Дівчата на тренуваннях вчаться самоконтролю, організованості, повазі та моделюють спортивний характер.

Для дітей 4-7 років
Шахи
Гра, яка розвиває мислення, пам'ять, вчить стратегії та витримці. Заняття проходять в інтерактивному форматі та грі в класичні шахи.


Для дітей 5-7 років
Художня студія
Простір для розвитку фантазії. Тут діти опановують різні техніки малювання за своїм віком та використовують різні матеріали. Малювання дає можливості втілення уяви на папері, розвиває дрібну моторику, яка дуже позитивно впливає на уважність і пам'ять, зір і мову.

Для дітей від 4-х років
Театральна студія
В театральній студії школи діти вчаться виступати та працювати з аудиторією. Розкриваються. Розвивають дикцію, акторську майстерність, впевненість в собі. Готують та беруть участь у спектаклях.


Для дітей від 4-х років
Музична студія
Музичні заняття відбуваються за Орф підходом. На заняттях дитина знайомиться з музичними інструментами, вчиться грати на них, розвиває ритм, голос та сприйняття музики.


Для дітей від 3-х років
В Monomax school заняття на свіжому повітрі відбуваються в будь яку пору року.
Під час креативних open air уроків учні краще закріплюють вивчене.
Крім того, діти дуже полюбляють виходи з педагогами в ліс, біля якого розташована школа. Учні спостерігають за природою, вчаться дбати про неї. Ліс - це завжди пригода та місце див для дітей.
OpenAir
ЗАПИСАТИСЬ
Для дітей від 4-х років
Щосуботи в Monomax діти проводять вихідний весело та корисно з друзями. Заняття відбуваються за двома напрямками IQ та EQ. Це розвиток інтелекту та розкриття емоцій.

На заняттях в SMARTMAX ми креативимо, граємо на музичних інструментах, співаємо, прокачуємо пам'ять та логіку на заняттях, які подобаються дітям.

Батькам в цей час ми пропонуємо відпочинок або корисний практикум, поки діти зайняті й цікаво проводять час без ґаджетів у суботу.
SMARTMAX — це суботній формат додаткових занять.
Повнокупольний планетарій для дошкільнят і учнів Monomax school.

Уроки, які відбуваються в шкільному планетарії - це завжди захоплююча подорож крізь простір та час.

Діти у режимі присутності разом з педагогом вивчають зірки, планети, процеси які відбуваються у космосі та мікросвіті, якій не доступний людському оку. Дізнаються про будову та різноманіття нашої планети, знайомляться з флорою та фауною. Потрапляють у різні історичні епохи та на інші планети.

Для учнів шкіл міста Бровари ми пропонуємо цікавий формат уроків в нашому SpaceMaX.
SpaceMaX
Три, два, один! Вперед разом з нами!
ЗАПИСАТИСЬ
Команда
Ваша дитина навчатиметься в професійних та щасливих викладачів і менторів, бо ми ретельно вибираємо кращих з кращих і створюємо для них умови та можливості
ПОЗНАЙОМИТИСЬ
Директор пан Артур Кочарян гарантує!
Чому батьки обирають Monomax?
методичка для батьків
«5 легких кроків підготовки до Школи»
Завантажуйте та будьте найкрутішими матусями й татусями! Тисніть на месенджер
«5 легких кроків підготовки до школи»
Любі, Мона підготувала для вас суперметодичку
Хочу методичку
69% свого активного дитинства людина проводить у школі! Уявіть наскільки це важливо. Тож зробіть правильній вибір!
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
ЗАПИСАТИСЬ НА ЗУСТРІЧ
м. Бровари
вул. Чубинського, 19
пн-пт с 8:00 до 19:00
monomax.school@gmail.com
+38 (093) 383-83-70
+38 (096) 151-28-69
+38 (095) 576-99-15
Найкраща приватна школа Броварів
КОНТАКТИ:
ПОШТА:
АДРЕСА:
ЗАПИСАТИСЯ
– Головна
– Освітній простір
– Команда
– Новини
– Вартість
– Контакти
ШКОЛА:
– Головна
– Освітній простір
– Команда
– Новини
– Вартість

– Контакти
PRESCHOOL: